O NÁS

Spoločnosť DS service, s.r.o. zamerala svoju podnikateľskú činnosť na oblasť financovania a poskytovania finančných služieb. Jej cieľom je nájsť individuálne riešenie finančných problémov pre svojich klientov aj  v ťažkých finančných situáciách.

NAJLEPŠIE SLUŽBY NA TRHU

Keďže záujmy a potreby klientov sú rôzne a často individualizované, spoločnosť ponúka viacero možností a spôsobov bezpečných a účinných riešení, prípadne ich kombinácie, ktoré môžu výrazne pomôcť vyriešiť či aspoň preklenúť obdobie zhoršenej platobnej schopnosti alebo finančnej situácie týchto klientov.

Portfólio našej spoločnosti tak ponúka široký rozsah služieb a spôsobov financovania od analýzy, správy až po výkup vašich pohľadávok, cez financovanie súdnych sporov alebo vymáhania pohľadávok. Na druhej strane vám spoločnosť vie pomôcť aj keď sa vy samy dostanete do dlhových problémov, prípadne vám pomôže s vyplatením exekúcií alebo odkúpením vašej problémovej nehnuteľnosti, či jej spätným leasingom.

Spoločnosť dokáže poskytnúť finančné zdroje aj na financovanie Start up-ov začínajúcich firiem či zaujímavých developerských projektov. Pri svojej činnosti využíva odborné vedomosti a praktické skúsenosti svojho tímu pracovníkov. Dáva si záležať na svojej profesionalite, korektnosti a diskrétnom zaobchádzaní so zverenými informáciami. Samozrejmosťou je dodržiavanie platnej legislatívy, dobré mravy a slušnosť. Ak ste sa našli v niektorej oblasti alebo v ďalších ktoré máme rozpísané v našich službách, prípadne potrebujete len pomôcť alebo poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

KONTAKTUJE NÁS

Máte záujem o naše služby alebo nevypovedané otázky? Neváhajte a napíšte nám.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre DS SERVICE s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.