Výkup nehnuteľností

V dnešnej dobe vládne ťažká finančná situácia a niekedy nezostáva nič iné len si požičať peniaze, aby sme pokryli svoju finančnú situáciu. Požičať peniaze nie je vôbec zložité, ale vrátiť ich späť je niekedy horšie. Keď sa blíži dátum splátky, môžeme zistiť, že nám peniaze nevychádzajú. Začíname rozmýšľať čo teraz robiť. Zobrať ďalšiu pôžičku aby som splatil tú predchádzajúcu? Mnohí z Vás to tak urobia a potom sa Vám iba kopia účty a dlhy. Niektorým sa po čase podarí všetko splatiť, no iným sa to nepodarí a spadnú do exekučného procesu a neskôr niekedy aj do dražby. To je tá najhoršia situácia aká môže nastať, preto problémy treba riešiť čím skôr. Čo ale v takejto situácii robiť?

Jedno riešenie pre Vás máme. Ak máte svoju nehnuteľnosť v exekúcii či dražbe a nechcete o ňu prísť, môžete sa obrátiť na nás. Vašu nehnuteľnosť vieme od Vás odkúpiť a to za vyššiu cenu, akú by ste za ňu dostali v dražobnom procese. Je to suma až do 75% súdno-znaleckého posudku, ktorý nie je starší ako 3 mesiace. Ak tento posudok nemáte, dokáže si ho naša spoločnosť urobiť aj sama. Pri predaji sa nemusíte obávať žiadnych dlhov, nehnuteľnosť sa dá vždy predať. Najprv za Vás vyplatíme všetky dlhy, vyrovnáme nezrovnalosti ktoré na nehnuteľnosti existujú a tak zabezpečíme prevod nehnuteľnosti. Naši skúsení právnici Vás zastúpia v procesoch pred exekútormi a dražobníkmi, to znamená o ďalší problém menej pre Vás.

Ak sa pýtate ako rýchlo sa dá celý predaj zrealizovať, tak tento výkup nehnuteľností dokážeme zrealizovať veľmi rýchlo, dokonca aj do 24 hodín, čo je výhodne pre tých, ktorí sa čo najrýchlejšie potrebujú zbaviť svojho objektu. Všetko závisí od dlhov a prípadných komplikácií pri prevode nehnuteľnosti. Celý tento priebeh je veľmi jednoduchý, nezáleží na stave objektu. Vykupujeme všetky typy nehnuteľnosti, či už sú to byty, rodinné domy, pozemky… no všetky nehnuteľnosti musia byť v osobnom vlastníctve. Vykupujeme taktiež družstevné byty, aj v prípade že Vám boli odobraté členské práva. Všetky potrebné podklady, dokumenty, kúpne zmluvy a vybavovanie na úradoch je taktiež našou záležitosťou, čo znamená, že Vy nemusíte robiť takmer vôbec nič.

Potom Vás napadne otázka, kde budete bývať alebo pracovať, keď Vašu nehnuteľnosť predáte. S tým nie je žiaden problém. Sme ochotní Vám predanú nehnuteľnosť prenajať, a ak budete mať záujem po nejakom čase si ju môžete odkúpiť späť. V inom prípade Vám vieme zabezpečiť náhradné ubytovanie. Takže vlastne o nič neprichádzate a vyriešite tým najlepším spôsobom svoje problémy.

Predať svoju nehnuteľnosť nemusíte len keď máte dlhy, môžete ju predať aj keď nestíhate platiť podnájom a chcete si nájsť iný lacnejší, alebo je pre Vás byt či iná nehnuteľnosť priveľká a chcete menšiu. Pomôžeme Vám dokonca pri hľadaní nového bývania. Ak ste našli nehnuteľnosť svojich snov a potrebujete sa čo najrýchlejšie zbaviť tej terajšej, aj v tomto prípade sa obráťte na nás.

Výhody predaja nehnuteľnosti u nás:

  • Predaj aj do 24 hodín
  • Odkúpenie až do 75% súdno-znaleckého posudku
  • Zastupovanie našimi právnikmi
  • Vybavíme si sami všetky papiere
  • Zbavíte sa svojich dlhov
  • Zabezpečenie ubytovania

Kontakt