O spoločnosti

Finančná spoločnosť DS service, s.r.o. ponúka mnoho zaujímavých riešení Vašich finančných problémov. DS service, s.r.o. začala ako firma riešiť svoje služby spojené s financiami od roku 2007. Za tieto roky sme si vypracovali silné a stabilné miesto medzi konkurenciou v tejto oblasti. Významný je hlavne náš osobitný prístup ku klientovi, ktorý nám umožňuje individuálne posúdenie problému a následne navrhnutie toho najlepšieho riešenia pre Vás. Každého nášho zákazníka považujeme za svojho partnera a preto tomu prispôsobujeme aj našu komunikáciu s klientom.

Začínali sme skromnejšou ponukou služieb ako leasing, poradenstvo…, no teraz naša finančná spoločnosť ponúka široký záber služieb vo finančnom sektore. Hlavnou činnosťou našej finančnej spoločnosti DS service, s.r.o. je výkup nehnuteľností. Vďaka svojmu silnému postaveniu odkupuje aj zadlžené objekty. Celý priebeh je veľmi jednoduchý, nezáleží na stave nehnuteľnosti. Vykupujeme všetky typy nehnuteľnosti a to aj objekty v exekúcií či dražbe.

V dnešnej dobe je niekedy ťažké aby firma prosperovala a nedostala sa do problémov, hlavne tých finančných. V takejto situácií treba preskúmať všetky možnosti zadĺženej firmy a zhodnotiť jej ďalšiu budúcnosť. Je tu možnosť, že po zistení všetkých okolností sa bude dať ešte firma zachrániť a zaradiť do reštrukturalizácie. V tom najhoršom prípade sa zistí, že firma sa už zachrániť nedá a prejde do konkurzu.

Ako správne nakladať so svojím majetkom, kde investovať a čo podporí Váš rozvoj? Pomôžeme Vám pri správe Vašich finančných prostriedkov. Naši skúsení právnici sa vedia pohybovať v rôznych oblastiach právneho poradenstva, preto Vám radi a ochotne so všetkým pomôžu.

Takže teraz Vám už nič nebráni v tom, aby ste začali riešiť svoju zlú finančnú situáciu. Osobitný prístup zabezpečuje výhodné riešenie práve pre Vás. Začnite riešiť svoje problémy s finančnou spoločnosťou DS service, s.r.o.

  • Predaj nehnuteľností aj do 24 hodín
  • Leasing nehnuteľností
  • Odkúpenie až do 75% súdno-znaleckého posudku
  • Zastupovanie našimi právnikmi
  • Vybavíme si sami všetky papiere
  • Zbavíte sa svojich dlhov
  • Zabezpečenie ubytovania

Kontakt